10 września br. spółka driv2e zaprezentuje się podczas Startupbootcamp FastTrack w Berlinie. Jedziemy tam na zaproszenie organizatorów – Energy Australia, czołowego akceleratora o zasięgu globalnym dla innowacyjnych startupów działających w obszarze inteligentnej energetyki. 

Fast Track to wydarzenie cykliczne o charakterze nieformalnym odbywające się w różnych miejscach na świecie pod hasłem „Present – Get Feedback – Connect”. Jest adresowane do startupów na wczesnym etapie rozwoju, zainteresowanych programami Energy Australia. Startupy, zaproszone do udziału w każdej edycji imprezy, otrzymują po swojej prezentacji informację zwrotną od mentorów branżowych oraz mają możliwość nawiązania kontaktów z zespołem Energy Australia, co zwiększa szanse na udział w programach akceleracyjnych.

W Berlinie zaprezentujemy naszą koncepcję driv2e – adresowaną do operatorów nowoczesnych budynków komercyjnych (biurowce, centra handlowe, obiekty sportowe) platformę do zarządzania usługami ładowania samochodów elektrycznych dzięki optymalizacji wykorzystania infrastruktury energetycznej budynku. Driv2e umożliwia szybkie, wygodne i niedrogie ładowanie samochodów elektrycznych przy budynkach komercyjnych w godzinach szczytu zapotrzebowania na energię.